Rūdolfs veličko

Šāvēji-seniori iegūst 10 godalgas 27.05.2014

Aizputē 24. maijā norisinājās 51. Latvijas Sporta Veterānu savienības sporta spēles ložu šaušanā. Daugavpils delegācija ieguva desmit dažāda kaluma medaļas, informē Sporta pārvaldes portāls.

Šaušana: aizvadīts Daugavpils čempionāts 03.02.2014

Divas dienas Daugavpilī norisinājās šaušanas čempionāts četrās dažādās grupās. Par uzvarētājiem kļuva A.Grigorjevs, A.Vagale, R.Saveļjevs un R.Gerts.Šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem medaļas tika dalītas četrās grupās, ziņo Sporta pārvaldes portāls

Šāvēji veterāni ar medaļām atgriežas no Latvijas čempionāta 04.11.2013

Daugavpils šāvēji-seniori šajā nedēļas nogalē startēja Latvijas čempionātā, kur nostartēja ļoti veiksmīgi, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Šāvēji izceļās veterānu čempionātā un Latvijas kausā 27.05.2013

Aizputē nedēļas nogalē norisinājās 50. Latvijas Sporta veterānu savienības sporta spēles ložu šaušanā. Daugavpils delegācijas pārstāvji izcīnīja septiņas godalgas.

Šāvēji-veterāni ieguva deviņas medaļas Latvijas čempionātā 06.11.2012

3. novembrī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts ložu šaušanā veterāniem. Daugavpils seniori izcīnīja deviņas godalgas – 2 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas,informē portāls sportaparvalde.lv.

Šāvēji piedalījās veterānu čempionātā 27.03.2012

24. martā Rīgā norisinājās pilsētas atklātās meistarsacīkstes ložu šaušanā veterāniem. Par absolūto sacensību uzvarētāju kļuva daugavpilietis Rūdolfs Veličko.